Време и време женски џемпер за интарсија

Време и време женски џемпер за интарсија

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Точки за разговор : Овој пат и џемперот Tru се направени во супер-зглобна ткаенина со навестување за истегнување и се карактеризираат со задебелени, разнобојни детали што се појавуваат. Овој опуштено вклопување пулвер лесно се спарува со удобни хеланки, совршен пар фармерки или дури и одличен пар пакувања за целосен работен ден или викенд. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетен дизајн со детали за контраст; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Omенски џемпер за разговор од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата