Ен Таволети „Сончогледни полиња IV“ на отворено за сите временски услови

Ен Таволети „Сончогледни полиња IV“ на отворено за сите временски услови

Това е достапна
DEN 217.28
Количината на стоката:

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхитува на работата на Мери Касат, Johnон Сингер Сарџент и Рене Груау. Дигитално репродуцирано-острите, шарени фотографии на надворешната уметност се дигитално репродуцирани со живописни бои, печатени на уметнички платно и се протегаат на сите сезонски ленти за носилки. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Нејзиниот стил на илустрација варира многу од уредничката мода до народната уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Овој декоратор на отворено се печати со UV гел мастила за да се спречи избледување на наредните години. Овие шарени слики на отворено за внатрешен двор се дигитално репродуцирани, печатени на сите временски уметнички платно, испружени и галерија завиткани на сите сезонски шипки за носилки за чиста завршница. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Истакнати бои : бела, тен, жолта, тиркизна, кафеава, црна, сива за Ана Таволети, цртање и сликање отсекогаш биле нејзини страсти. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. -Ова платно на отворено wallидна уметност е завиткана со галерија, што значи дека печатењето е завиткано цврсто околу рамката и се обезбедува на задниот дел за чиста завршница и изглед на уметност-галерија. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата