Пинк Платинум девојки со еднорог со качулка, палто, големини 4-16

Пинк Платинум девојки со еднорог со качулка, палто, големини 4-16

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Едноставно симпатична. Овој розов платина девојки со еднорог со качулка е нејзин нов палто за студено време. Со сите отпечатоци на еднорог за симпатична, трендовски допир, оваа јакна за девојчиња со Zip-up прави одличен додаток на нејзината надворешна облека и е истакната со поларно руно, за да остане дополнително топло кога излегувате надвор. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Поларна обвивка за руно; Сеопфатно печатење на еднорог. Девојки со еднорог печатена јакна со пуфер со аспиратор од розова платина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата