Нема граници јуниори од фустанот

Нема граници јуниори од фустанот

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Разновиден, забавен и женствен - овој фустан од без граници е направен во удобна ткаенина со ребра со истегнување за лесно движење. Силуетата на вратот и без ракави ја прават одлично за датумот ноќ; Или едноставно поставете го над омилениот врв со долг ракав за лесен изглед за викенд. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : должина над коленото. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; Дизајн со ребра. Облечен фустан на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата