Без граници женски буци со ниски врвни патики

Без граници женски буци со ниски врвни патики

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Обични, кул и забавни-ниски врвни патики на платформата на платформата на без граници лесно го комплетираат вашиот лежерен изглед што е совршен за викендот и пошироко. Дизајнот на чипка помага да се обезбеди прилагодлива, безбедна и удобна вклопување додека бујната платформа со ѓон инспириран од LUG носи свеж стил на вашите обувки. Исклучиво на. Материјал : 88% памук/12% пластичен горен; 70% полиестер/30% гума од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; платно горно; Силуета со низок врв; удобно стапало; Дизајн на платформа. Покани со ниски врвни платформи за платформа од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата