Меки кадифери со цврста боја suqare cusion actencation декоративна перница за фрлање за кауч, 12 20

Меки кадифери со цврста боја suqare cusion actencation декоративна перница за фрлање за кауч, 12 20

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Овие меки кадифени кадифени цврста боја на квадратни перници за перници за перници за фрлање, декоративни перници за фрлање, ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Пакетот содржи : сет од 2 капаци на перници и 2 инсерти. Дизајн : меки кадифе од корпорација. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 12 x 20 инчи/35 x 50 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Машината што се мие под максимум 30 ℃, нежен циклус. Не бели. Не исушете чисто. Tumble Dry Two Turts Setting. Железо само на обратно. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20", 18 "x18", 20 "x20" и 22 "x22") и 18 бои (сина, розова, зелена, сива, жолта, кафе, итн.) .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата