Edge Home Mint украсено платно уметност

Edge Home Mint украсено платно уметност

Това е достапна
DEN 607.84
Количината на стоката:

Додадете совршено парче декор во кујната на вашиот дом, или која било друга просторија околу куќата, со оваа прекрасна нане украсена платно уметност од Edge Home. Оваа украсена уметност со теми со храна е сè што ви треба за да додадете топол и добредојден допир на која било просторија во вашиот дом, особено добро прилагодена за кујната. Ова прекрасно парче wallидна уметност има насликан куп нане, со „нане “ во убаво курзивно пишување под нив, сите на пријатна сина позадина. Тоа е совршено парче декор за да донесете домашно чувство во вашата кујна и совршено ќе одговараат на сите талентирани домашни готвачи кои го знаат својот пат околу решетката за зачини. Соберете го ова прекрасно парче украсена платно уметност од Edge Home и додајте го тој совршен завршен допир во кујната на вашиот дом! Донесете топол и добредојден допир во кујната на вашиот дом. Прекрасно парче украсено платно уметност е сигурно да одговара на декор на која било кујна. Се одликува со насликана слика на еден куп нане, со „нане“ во убаво курзивно пишување под нив, сите на светло сина позадина. Доаѓа монтиран и подготвен да виси - само одберете место!. Сигурно да го завршите декоратот во вашата кујна и да додадете домашен допир. Совршен подарок за какви било талентирани домашни готвачи. Побарајте ги другите зачини и соберете го целиот сет!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата