Покана за порта на Luxpaper, мандарина портокал, 10 пакувања

Покана за порта на Luxpaper, мандарина портокал, 10 пакувања

Това е достапна
DEN 175.84
Количината на стоката:

Најавете го вашиот настан користејќи класична покана во стилот на портата во Tangerine Orange! Акциите се постигнуваат така што вратите на портата совршено се среќаваат во средина, отворајќи се за да ја откриете вашата покана. За бесконечни можности, поставете ја вашата покана вертикално или хоризонтално и додадете картичка за слој за да покажете свој уникатен стил. Поканата за портата мери 6 ¼ x 6 ¼ инчи. Овие висококвалитетни покани за премиум одделение се направени од 100 bs -акции со текст и ќе го направат до нивната ознака без да се кине или да се свиткува. Боја : мандарина портокал. Големина : 6 1/4 x 6 1/4. Количина : 10/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата