Лесен уличен свеж ултра флексибилен лизгање

Лесен уличен свеж ултра флексибилен лизгање

Това е достапна
DEN 591.84
Количината на стоката:

Останете светло на нозете со свежата улица. Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Парфед горе, со близнаци за стрии за фитлисти и вклопување подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично подножје, ќе ве натера да шетате во удобност секој пат кога ќе се лизнете на овој чевли. 1 "потпетица. Подобрена со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Ултра-флексибилна надворешна плоча за максимална удобност. Заостаната пети. Истегнете се за вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата