Ournourneуни колекција женски Селина широка ширина маче потпетица пумпи за пети на плоштад пети

Ournourneуни колекција женски Селина широка ширина маче потпетица пумпи за пети на плоштад пети

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Лоуферот на Селина Колекцијата College Collection е совршен натпревар за вашите најсофистицирани облеки. Овие потпетици за лизгање се фалат со квадратна пети, акцент на каиш и ниска пета за мачиња што секогаш ќе ги воздигнуваат вашите омилени облеки. Уживајте во удобно вклопување со мека вложена манжетна, ширина со ширина, нозе на топки и мека веганска кожа. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата