Стандарден СЕНЗОР За Позиција На Гас

Стандарден СЕНЗОР За Позиција На Гас

Това е достапна
DEN 9326.08
Количината на стоката:

Одговара на следниве возила : Chevrolet Tracker1998 Гео Тракер1997 (подмодел : База, LSi) 1.6 LSuzuki Sidekick1996 (подмодел : JA, JS, JX) 1.6 L1998 (submodel : JS, JX) 1.6 LStandard Гас сензори за позицијазаштитете Го Вашето Возило Од Мирување Предизвикано Од стари и Истрошени сензори За Положба На Гас со нивните висококвалитетни Колеги Од Стандард. Користејќи го точниот инженерски процес и висококвалитетните материјали, Овие Стандардни Сензори за Положба на Гас служат како совршена алтернатива за вашите исцрпени делови. Продадена Количина : Продадена Поединечно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата