Обележано капаче за прилагодување на машката Si панел

Обележано капаче за прилагодување на машката Si панел

Това е достапна
DEN 175.84
Количината на стоката:

Бев таму, го стори тоа и сега имате капа за да го докажете тоа! Кул колекцијата на бејзбол капачиња им оддава почит на нашите најголеми национални паркови и обележја. Убав начин да останете засенчени и да изгледате добро. Прилагодливата тока во грбот обезбедува сензационално вклопување. Материјал : 100% памук. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива тока назад. Карактеристики : Графички лепенка пред; Една големина најмногу одговара. Обележје бејзбол капа за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата