Дома Мебел Вилшир Нерѓосувачки Кошничка Во Четкани Никел Заврши

Дома Мебел Вилшир Нерѓосувачки Кошничка Во Четкани Никел Заврши

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Ништо не кажува модерна софистицираност како чување на вашиот алкохол и чаши на елегантна количка за вино. Дизајнирана со четкана завршница Со никел, количката за вино Вилшир го издигнува секој простор во кој е сместена. Без разлика дали вашиот стил е минимален и монотон или индустриски и рустикален, овој класичен модел се подложува на секој декор. Преиспитајте го традиционалното со создавање кафе бар, користење за замена на вашиот кинески кабинет или ставање во студио за складирање на материјали за уметност и занаети. Втората долна полица го удвојува просторот за складирање. Вметнете полици со рамки за огледало што ги рефлектираат вашите прикажани предмети и додајте ги на современото чувство на целото парче. Четири долни тркала ви овозможуваат лесно да ја движите количката низ вашиот дом, што ја прави прилагодлива на вашиот стил кој постојано се менува. Модерен дизајн. Брусен никел заврши. 4 стилски тркалца. Собрани Димензии : 29" W x 14" d x 32.5 " H. Максимален Капацитет На Тежина : 50 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата