Поли Џеб Поливил Аркада Плејсет Со Микро Поли И Лила Кукли

Поли Џеб Поливил Аркада Плејсет Со Микро Поли И Лила Кукли

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Ставете налепница од листот со налепници (вклучена) во продавницата и куклите ќе се залепат за налепницата каде и да се стават. Боите и украсите може да варираат. На возраст од 4 и повеќе години. Создадете уште повеќе приказни додека го градите и прилагодувате вашиот свет со мали дружења и возила Во Поливил! Собери ги сите! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Со технологијата На Поли Стап, микро поли и лила кукли можат да се држат насекаде во Аркадата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата