Момци на ребок момчиња шорцеви, големини 4-18

Момци на ребок момчиња шорцеви, големини 4-18

Това е достапна
DEN 255.68
Количината на стоката:

Момците на Рибок „лансираат“ ткаени кратки ја одржуваат вашата ол-стар удобна додека тој останува активен. Повлекувањето на стилот на овие ткаени шорцеви го прави брзото менување на супер лесно. Шорцевите имаат обвивка за трикот, еластична половината и влечење за да се овозможи удобност и движење. Направено од 88% полиестер/12% спандекс. Шорцевите имаат џебови на страните што се одлични за одржување на телефон, клучеви и сите други потреби што ќе треба да ги оди од игра во игра. Шорцеви за момчиња на Рибок. Еластична лента за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата