Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Пресек Назад Метал Ресторан Барстол - Махагони Дрво Назад И Седиште

Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Пресек Назад Метал Ресторан Барстол - Махагони Дрво Назад И Седиште

Това е достапна
DEN 1388.16
Количината на стоката:

Металната столица е популарен избор за опремување ресторани, сали за базени, салони, барови и други објекти со голем сообраќај. Оваа столица лесно се чисти, што е важен аспект кога станува збор за бизнис. Оваа столица е дизајнирана да ги издржи секојдневните строгости во туристичката индустрија, но исто така ќе обезбеди шик изглед на вашиот дом. Рамката се стабилизира со помош на две заварени потпорни шипки, кои вклучуваат потпирач за нозе. Лизгањата на подот помагаат да се заштитат вашите подови и да се обезбеди непречено лизгање. Едноставниот и лесен дизајн на оваа столица нема да разочара, без разлика дали се користи за употреба во станбени или комерцијални одделенија. Флеш Мебел Херкулес Серија Црн Пресек Назад Метал Ресторан Барстол-Махагони Дрво Назад Погоден за Домашна Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 19,75"W x 20" D x 43 "H; Големина На Седиштето : 17" W x 16,75 "D x 29,75" H; Големина На Грбот : 16"W x 13,75" H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата