Солиден Мечка Девојки Спорт Сандали-Фуксија Розова, 5

Солиден Мечка Девојки Спорт Сандали-Фуксија Розова, 5

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Солиден Мечка Мали Девојки Спорт Сандали. Затворање со двојна Кука и Јамка. Амортизирана Влошка. Цврсти и метални бои. Срца шема. Вештачки Горниот. Гумен Ѓон. Отвори Го Прстот. Свеж, удобен и безбеден, направен имајќи го предвид искуството на вашето дете, изграден со еластични материјали кои ќе траат преку абење. Совршен за секоја летна авантура во која вие и вашето малечко сакате да се впуштите! Свежо : отворениот дизајн ќе ги одржува вашите малечки свежи на потоплите сезони. Лесно Носење : затворањето На Куката и јамката е ветре што треба да се облече!. Шарени : Забавен дизајн, совршен за секојдневни прилики. Удобно : Изработено Од висококвалитетен материјал за полнење. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата