Јаскек Ги Поврзува Говедските Ленти, Оригинални, 2. оз

Јаскек Ги Поврзува Говедските Ленти, Оригинални, 2. оз

Това е достапна
DEN 55.68
Количината на стоката:

Нашите намирници се со исклучителен квалитет, подготвени прецизно и вешто користејќи внимателна и уметничка презентација. Изберете од огромен избор на гурмански прехранбени производи за да се почестите со прекрасен оброк. Карактеристики оригинални Говедски Ленти Отсечен Пакет Со Вреќи од 8 спецификации вкус : Оригинален Капацитет : 2,6 Тип на озпроизвод : Говедски Ленти Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Тежина : 1,78 фунти-СКУ : АХР153358 Стек Ленти, Оригинален, Екстра Дебел Крој. Зачинети, пушени и сушени ленти од говедско месо. 9 г протеини по порција. 70 калории по порција. 1,5 гр вкупна маст по порција. Глутен слободен. Нема додадени MSG. Освен тоа што природно се случува во екстракт од квасец. Нема додадени нитрити. Освен оние што природно се случуваат во култивиран екстракт од целер. Природно пушеле. Подготвен за јадење. Стек ленти џек Линк започне со екстра дебели парчиња од 100% врвот круг стек. Секое парче е внимателно маринирано и зачинето за да го нагласи вкусот на говедското месо. Потоа, нашите стручни занаетчии бавно го готват секое сечење преку мешавина од хикори и јаболко за да ја заклучат нежноста за вкусна закуска што служи за се што сакате за одличен стек. Родена Во Нортвудс Во Висконсин со ништо повеќе од страст за закуски со одличен вкус, нашата компанија е во сопственост на семејството и работи повеќе од 100 години. Горди сме на нашите рурални корени и се надеваме дека ќе уживате во вкусната традиција што продолжува и денес. Од сите нас кај Џек Линк, ви благодариме за покровителството и не заборавајте да ја нахраните вашата дива страна! Џек Линк 2.6 мл оригинални говедско стек ленти доказ за купување. Пакет затворен за одржување на производот свеж. Гарантирано задоволство : овој производ е загарантиран . Следете не. Instagram. Твитер. Facebook. Прашања? Повик 715-466-6608 Мон. До Пет 8 часот Наутро Спакувани во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата