Бристол Фелисити Традиционален Геометриски Полиестерски Килим, 'Рѓа Лаванда, 5'1 7'6

Бристол Фелисити Традиционален Геометриски Полиестерски Килим, 'Рѓа Лаванда, 5'1 7'6

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Бристол Килим Колекција. Моќта Се Појави Во Турција. Достапно во повеќе големини. Потресени Заврши Преодна Област Килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата