Екран на Универзален проектор на Пил, кој стои на подот, преносен преклопен преклоп, мат

Екран на Универзален проектор на Пил, кој стои на подот, преносен преклопен преклоп, мат

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Поставување на екранот на Pyle Bright & Easy Projector Setup Lightweight, и трајни бели мат ткаенини Премиум Премиум за прегледување на површинските преклопни нозе за стативи и стил на екранот дизајниран за инстант поставување, преносливост, мобилна проекција црна граница за маскирање за оптимален фокус на слика и усогласување овозможува За јасна и живописна слика / снимање на слика / видео за заклучување на автоматско заклучување, совршена за домот, канцеларијата или училницата. Преносна и мобилна проекција : штандот на екранот за проекција е лесен и е дизајниран за брзо поставување, што го прави совршен за патување. Дизајнот што може да се повлече го прави удобен за презентациите во движење. Ivivid & Clear Image : Преновиот екран на проекторот овозможува живописно снимање на слика и видео со големина на гледање од 120 инчи, минимална висина од 59,84-инчи и максимална висина од 116,14 инчи. Преглед на прва стапка : Екранот за бела проекција е изработен од врвна мат ткаенина што создава оптимална површина за гледање. Исто така, има црна граница за маскирање за зголемен фокус на слика и усогласување. Разновидно поставување : Екранот на видео -проекторот беше дизајниран да застане на која било рамна површина или табела, создавајќи огромен број опции за поставување. Одлично за филмови на отворено, забави за гледање во затворен простор, како и презентации во училницата и канцеларијата. Поставување без проблеми : Екранот за дигитална проекција е дизајниран за едноставно поставување и универзална проекција и преносливост. Совршен за домот, канцеларијата или училницата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата