Без граници на маицата за маица на Junуниор Фле со чаша за истегнување, големини од 32Б до 40ДД

Без граници на маицата за маица на Junуниор Фле со чаша за истегнување, големини од 32Б до 40ДД

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Поудобно од кога и да било-новиот градник за маици без граници има ажурирања за удобност за да го направите омилено секојдневно одење. Флексибилните парови на подножјето со чаша од пена и Flex панел за потпишување за целосно персонализирано вклопување, бидејќи чашата се прилагодува на вашата уникатна форма. Полу-деми дизајнот нуди вистинска количина на покриеност, а широките, поддржувачки ленти се целосно прилагодливи и конвертибилни за стил на тркачки бек. Целосно поставените крилја на чипка нудат дополнителна поддршка за измазнување, а чашите се покриени со кадифен, мазна ткаенина. Овие карактеристики се собираат за да го создадат вашиот нов омилен градник за маици. Само на. Материјал : Куп : 83% најлон/17% спандекс; Крило чипка : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Полу-деми дизајн; Истегнете чаши од пена со флексибилна подлога. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : лесно наредени. Затворање : меко, кадифен затворање на кука и очи. Ленти : прилагодливи ленти за рамо; може да се претвори во стил на Racerback. Карактеристики : Flex Cup панел за персонализирано вклопување; целосно наредени. Град на маица со флексибилна жица на јуниори со чаша за истегнување од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата