Теми женски плус големина Американска маица за бејзбол со кратки ракави

Теми женски плус големина Американска маица за бејзбол со кратки ракави

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Дополнете го вашиот обичен стил со испробана и вистинска маица од LA Threads. Американската бејзбол тета е од суштинско значење за оние што се одвиваат денови што нудат лесен стил на одење со опуштено вклопување. Совршено над вашите фармерки и патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Тркалезен врат. Бејзбол стил. 69% полиестер/31% рајон. Машина за перење. Увезени. Плус големина американска маица за бејзбол за жени од теми за ЛА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата