ЕВ од Елен Дегенерес Металик странична лента Мади Jeanенски жени

ЕВ од Елен Дегенерес Металик странична лента Мади Jeanенски жени

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Пребарувањето на некој тексас што изгледа добро, се чувствува одлично, не вреска и чува сè каде што треба да биде? Не гледајте подалеку од овие луди фармерки од EV1. Тие се изработени од меки и истегнати тексас што не бара пробивање и имаат пет пригодни џебови, збир на јамки на ременот и некои детали за шик странични ленти за да ги завршат фармерките. Затворање на патент и копче за летање. Три предни џебови. Две џебови. Детали за метални странични ленти. Тексас ткаенина. 58% памук, 21% полиестер, 20% рајон, 1% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата