Познатиот розов јуниор за пливање реверзибилен бикини врв

Познатиот розов јуниор за пливање реверзибилен бикини врв

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Размислете за розово во овој реверзибилен бикини врвот од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на дното на пливањето. Вклучува прилагодливи ленти за задниот дел од крцкањето, предниот дел од центарот и чашите што не се отпуштаат. Обратно од печатена 82% најлон, 18% дрес на спандекс во 84% најлон, 16% спандекс ребро. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Реверзибилен врв на бикини. Прилагодливи вкрстени ленти на Criss. Не-отстранливи чаши. 84% најлон, 16% спандекс ребро, 82% најлон, 18% дрес на спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата