Студио Винвуд Студио Наутички и крајбрежен wallиден уметност платно го отпечати морскиот живот на тивки ехо - сива, зелена

Студио Винвуд Студио Наутички и крајбрежен wallиден уметност платно го отпечати морскиот живот на тивки ехо - сива, зелена

Това е достапна
DEN 639.68
Количината на стоката:

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно го отпечати морскиот живот на тивкиот ехо - сиви, зелени тивки ехо, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата