Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Сакам сето тоа“ мотивациони цитати и изреки - сина, зелена

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Сакам сето тоа“ мотивациони цитати и изреки - сина,

Това е достапна
DEN 303.20
Количината на стоката:

Сакам сето тоа, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата