Трговска марка ликовна уметност Toile ткаенини x Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Toile ткаенини x Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Toile ткаенини x“ платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата