Пластични Саксија За Цвеќе Сукуленти Засади Бонсаи Украс Сад За Садење Декорација Контејнер

Пластични Саксија За Цвеќе Сукуленти Засади Бонсаи Украс Сад За Садење Декорација Контејнер

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

Спецификации : . Овие саксии се направени од висококвалитетен материјал, така што се многу безбедни и издржливи. Специјална симулација порцелан и светла боја дизајн може да создаде радосни атмосфери. Исто така, тоа е одлична декорација на домот. Име На Предметот : Сочен Сад За Растенија. Материјал : Пластика. Карактеристики : Светла Боја Дизајн, Парична Казна Изработка, Бонсаи Украс, Трајни. Големина : . XS : 9cm x 6cm x 8cm/3.54 "x 2.36" x 3.15 " (Прибл.). С : 11см х 8см х 9см/4.33 "х 3.15" х 3.54 " (Прибл.). М : 13см х 9см х 11см/5.12 "х 3.54" х 4.33 " (Прибл.). Л : 16см х 11см х 13см/6.30 "х 4.33" х 5.12 " (Прибл.). XL : 20cm x 13cm x 17cm/7.87 "x 5.12" x 6.69 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.  . Пакетот Вклучува : . 1 х Сочен Сад За Растенија (Вклучен Послужавник) Овие саксии се изработени од висококвалитетен материјал, така што се многу безбедни и издржливи. Специјална симулација порцелан и светла боја дизајн може да создаде радосни атмосфери. Исто така, тоа е одлична декорација на домот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата