Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Дајте им на вашите најблиски разноврсен моден додаток со оваа лента од нерѓосувачки челик. Оваа лента со куполи од 8 мм е подобрена со текстурирани детални рабови за привлечна привлечност. Оваа импресивна лента доаѓа во големина на прст 12.5.Метална Тежина : 5,88 Грама Накит Тип : Моден Стил : Заоблен Раб Куполен Свадбен Накит Завршница : Текстурален Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8мринг Големина : 12,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Текстура Остри Прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата