Чист шут мека чистач на отворено со пиштол за распрскувач на пена, 560086

Чист шут мека чистач на отворено со пиштол за распрскувач на пена, 560086

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Чиста шут мека чистачка за чистење на отворено е раствор за брзо дејство на пенење што брзо и лесно ги отстранува дамките и нечистотијата на домашните површини на отворено, вклучувајќи странични страни, олуци, покриви, штуко, огради, палуби и многу повеќе. Овој раствор за пенење вклучува средства за чистење, инхибитори на корозија и средства за омекнување на вода. Комплетот за чистење на чистење на меко миење на отворено вклучува пиштол за еднократно пена за лесна примена и галон чиста чиста чистач за миење на отворено. Едноставно прикачете го цревото за градина за да се пее пиштол, пополнете сад со меко миење и спреј. Комплет за чистење на отворено вклучува галон меко миење чистач на отворено и пиштол за пена. Концентриран раствор за брзо дејство на пенење што брзо и лесно. Отстранува нечистотија и ги чисти дамките предизвикани од мувла, мувла и алги на површини на отворено . пиштол за пена што може да се користи за прицврстување на цревото за градина. Лесен за користење. Совршено за чистење на винил обвивка. Може да се користи наместо миење на притисок на многу површини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата