Атлетски дела девојки Атлетизрејски резервоар на врвот и француски тери шорцеви, активен сет со 2 парчиња, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки Атлетизрејски резервоар на врвот и француски тери шорцеви, активен сет со 2 парчиња, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Дизајнирано со флексибилна ткаенина и прилагодлива половината за влечење, овој 2-парчен активен сет од атлетски работи нуди максимална подвижност со пријатни детали за удобно целодневно носење. Сет со 2 парчиња вклучува : врвот на резервоарот и шорцевите. Шорцеви : еластична половината; сето тоа шарено печатење; Сплит странични споеви двојни странични џебови на цвест. Врвот : ребрести екипа; сето тоа шарено печатење; Сплит странични шевови; без ракави. Еластична лента за половината со влечење на половината за целодневна удобност. Подготвен шарен печатење. Сплит странични шевови. Бесплатна удобност. Флекс ткаенина за леснотија на движење. 57% памук/38% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шета со двојно парчиња сет за девојчиња од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата