Тојела Ново Лето Имитација Дрво Мушка Бамбус Парче Перница Дише Кул Перница Споени Дрво Мушка Летна Перница Црна

Тојела Ново Лето Имитација Дрво Мушка Бамбус Парче Перница Дише Кул Перница Споени Дрво Мушка Летна Перница Црна

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Информации за производот : [Име На Производ] : Автомобилска Имитација На Перница Од Дрвена Мушка[Боја] : Црна, Беж, Кафе[Материјал] : Имитација На Дрвени Монистра[Тежина] : Околу 1 кг[Соодветен Модел] : Повеќе Модели[Опсег На Примена] : Автомобил, Канцеларија,Дом, Итн[ Применлива Сезона] : Лето[Спецификација На Производот] : Предна Единечна Перница * Информации за големината 2 : околу 48 * 98 см . . . . . . Тојела Ново Лето Имитација Дрво Мушка Бамбус Парче Перница Дише Кул Перница Споени Дрво Мушка Летна Перница Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата