Машки Кулдри Краток Ракав Перформанси Мета Вредност

Машки Кулдри Краток Ракав Перформанси Мета Вредност

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Светлината како пердув со вградена технологија за изведба, облеката hanes sport_ се надоврзува на нашето удобно наследство со стил што одговара на вашиот живот и спорт. Кул маица за СУШЕЊЕ брзо сув, испреплетен дрес плете ја отстранува влагата за да ги одржува работите ладни и удобни. МАИЧКА СО раб-супериорни карактеристики на изведба дајте ја оваа лесна машка маица за обука конкурентската предност што ви треба. Брзо СУШЕЊЕ - кул дри технологијата ја суши ткаенината побрзо за максимална удобност. Сега е достапен во пакет со погодна цена.ПЕРФОРМАНСИ. ДВОЈНО ПОВЕЌЕ УБАВО-Акции со оваа единствена боја 2-пакет. Резервирајте сега со овој 2-пакет, така што секогаш имате чиста маичка Ханес при рака. Ладно железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата