Момци Климентин руно Зип Худи

Момци Климентин руно Зип Худи

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

8,2 мл/yd▓, 36/1æs лице ткаенина50% полиестер/50% чешлано патокантно со бело завршено полиестерско цртање Zippermetal Zipper1x1 ребра манжетни и дното на bandkangaroo pocketswoven Labelsideseameamed Boys Clementine Flex Fleece Fleece Zip Hoodie.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата