Карат Т.В. Црни дијамантски сребрени обетки на обрачот

Карат Т.В. Црни дијамантски сребрени обетки на обрачот

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Добијте зачудувачки изглед кога ги носите овие прекрасни обетки на црниот дијамантски црна дијамант. Изработени во бујно сребро сребро, овие блескави обетки имаат 26 црни дијаманти поставени со отворено, кои се собрани околу обрачот во дизајн од внатре. Полирани до брилијантност, овие обетки од дијаманти удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Овие стилски обетки со црни дијамантски обрач ќе ја изнесат модата во вас. Направено во сребро. 1/4 ct. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : црна. Песни поставени камења. Обетки за обрач. Затвори за пеперутки. Април Април. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит . Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата