С. Поло Асн. Машки тенок директен Jeanан

С. Поло Асн. Машки тенок директен Jeanан

Това е достапна
DEN 367.68
Количината на стоката:

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн. Машки стрим тенок директно Jeanан, неопходно е неопходно за да се спарите со омиленото копче надолу или мета. Со вистинската количина на истегнување за целиот ден удобност и машината што се мие за лесна грижа, овие брзо ќе станат главен гардероба. Тенок вклопување, права нога; Додадено истегнување за удобност. Поштенски мува со затворање на копчињата; јамки на појас. Машина за перење. 99% памук, 1% спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата