Деметра Виски Тутун Келн Спреј оз

Деметра Виски Тутун Келн Спреј оз

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Виски Тутун Келн Спреј : - Лансиран од дизајнерската куќа На Деметра. Овој ароматичен зачинет мирис има мешавина од белешки од тутун и виски. Се препорачува за секојдневна облека. Тоа е долготраен мирис. Овој ароматичен зачинет мирис има мешавина од белешки од тутун и виски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата