Главни места 11 14,5 табла за сечење, црвена

Главни места 11 14,5 табла за сечење, црвена

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Додадете допир на стил и погодност во вашата кујна со оваа глава 11 "x 14,5 " табла за сечење. Направено од пластика со висока густина што е отпорна на мирис и без БПА. Нема да искриви, сплез, пукнатина или кора. Одборот за сечење е не-порро, отпорна на дамки и нежна на ножеви. Одбори за сечење на Тексас Јели се. Лесно за чистење, безбедна машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата