Цик Заедно Индиго Рачно Изработена Перница

Цик Заедно Индиго Рачно Изработена Перница

Това е достапна
DEN 275.84
Количината на стоката:

Подобрете го изгледот на вашиот кауч со оваа живописна перница за фрлање акцент на дизајнерот. Предната ткаенина на оваа декоративна троседна перница е мешавина од вискоза и полиестер во морнарица и сини бои; Потекло : Боја На Ткаенина За Грб ВО САД : Морнарица Невидлив патент за прилагоден изглед перница вметнете : Надолу Алтернативен Полифил (вклучен) Достапен во различни големини, едностран или двостран. * Рачно изработени во САД * * Хипоалергично Надолу Алтернативно Полифил * Содржина На Ткаенина : 55%Вискоза/45%Полиестер * Боја : Морнарица,Сина, Тегет * Големина : 18" х 18" Цик По Индиго Рачно Изработена Перница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата