Делфи Тц Суспензија Стабилизатор Бар Линк Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2014-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛИМИТЕД

Делфи Тц Суспензија Стабилизатор Бар Линк Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2014-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛИМИТЕД

Това е достапна
DEN 408.64
Количината на стоката:

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи TC5642 Суспензија Стабилизатор Бар Линк Одговара Изберете : 2000-2013 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 2014-2016 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ОГРАНИЧЕНА 2006-2007,2009 БУИК ЛАКРОС 2005,2008 БУИК ПРИВЛЕЧНОСТ 1997-2008 ПОНТИЈАК ГРАН ПРИ 1997-2005 БУИК ВЕК 2000-2007 Шевролет Монте Карло 1997-2004 буик регал 1998-2002 ОЛДСМОБИЛ ИНТРИГА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата