Женски Секојдневен Долг Ракав Со Качулка Печатени Дами Крпеница Дуксер Врвови Удобност Боја Трендовски Пријатни Плус Големина Пуловери Дуксери

Женски Секојдневен Долг Ракав Со Качулка Печатени Дами Крпеница Дуксер Врвови Удобност Боја Трендовски Пријатни Плус Големина

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

За Оваа Ставка. ●КАРАКТЕРИСТИКА : облечен секојдневен пуловер со долги ракави.Удобниот и удобен пуловер е изработен од висококвалитетна ткаенина, удобна, пријателска за кожата и без никаква иритација за вашата кожа, мека на допир и абење се погодни за повеќето фигури максимално. . ●МАТЕРИЈАЛ● : Полиестер, Памук, Спандекс.Еластичноста е многу добра. Може речиси целосно да се опорави, може да ја задржи првобитната состојба долго време и може да избегне нервоза од брчките на облеката; површината на крпата е мазна, а контактот со кожата е мазен и удобен. . Qlocation® : пријатниот пуловер добро се совпаѓа со фармерки,хеланки,потпетици или чизми,ќе направи да изгледате прекрасно додека останувате удобно.Погоден за Различни Облици На Телото. За активности на отворено, секојдневен,работен,домашен,шопинг или друг секојдневен живот, овој врв е прилично добар избор.Можете да ја носите сама во пролет иumn, или со топла јакна во студена зима. Добар Квалитет, Изработен Од Пријатен, Пријателски За Кожата, Материјал За Дишење Кој Ви Дава Пријатно Чувство Цело Време. Погоден За Пролет, Fall, Зима. Може Совршено Да Се Комбинира Со Разни Облеки За Да Се Направат Сите Видови Стилови. Облека.Како Тенки Фармерки,Тексас Јакна,Здолништа,Чизми, Сандали И Така Натаму. Обичниот тенок фитинг пуловер е совршен за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Изработени Од Полиестер, Памук, Спандекс. Добра Еластичност, Мека и Удобна, пријателска За Кожата. Овој моден пуловер ќе биде модерен тренд во fall и зима. Класичниот опуштен стил на вклопување може да го скрие вашиот мал стомак додека одговара за повеќето фигури.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата