Начин да ја прославите книгата за табли со велигденски пријатели

Начин да ја прославите книгата за табли со велигденски пријатели

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Пронајдете ја совршената приказна за Велигденско спиење со начин да ја прославите книгата за табли со велигденски лов на јајца! Секоја од 5 -те шарени шири има симпатична уметност со кратка, едноставна приказна што вашето дете ќе сака да ја чита заедно. Плус, неговата преносна големина го прави патувањето. Тоа е совршен додаток на Велигденската корпа на вашето малечко или како награда за вашиот годишен лов на велигденски јајца. Дизајнот на книгата на табли го прави одличен начин да се запознаат малите деца со читање, додека шарените дизајни помагаат да се задржи вниманието на вашето дете. Бидете сигурни да проверите на друг начин за славење играчки и фаворити како играчки поп -фитџет, меурчиња, налепници, прицврстувачи за гелови и многу повеќе. Прославете го Велигден со помош на патот за славење на Велигденската книга за лов на јајца. Симпатична, лесна за следбена приказна раскажана низ 5 шарени шири. Цврстите страници на табли се доволно силни за најтешките раце. Преносна големина е одлична за патување и забава во движење. Симпатична оригинална уметничко дело. Идеално за 3 и повеќе години. Одличен додаток на велигденските корпи или како награда за лов на јајца. Пар со друг начин да славиме фаворити и играчки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата