Маски Геко Фигурал за Ноќта на вештерките

Маски Геко Фигурал за Ноќта на вештерките

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

PJ маски Геко Фигурал за Ноќта на вештерките. Совршен носач на трик-или-лекување за да одговара на вашиот костум. Направено од трајна пластика, овој носач може да се користи долго по сезоната на Ноќта на вештерките. PJ маски Геко Фигурална пластична плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата