Спортска Кошула ксиаобаи Дишење Трендовски Чиста Боја Човек Краток Ракав Кошула За Патување

Спортска Кошула ксиаобаи Дишење Трендовски Чиста Боја Човек Краток Ракав Кошула За Патување

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Опис : како стилска кошула со едноставен дизајн, таа е со јака од типот v и чиста боја за прикажување на вашите мускули body.It е кошула за дишење која е погодна за употреба во летна употреба во канцеларија, патување или плажа.Машката кошула е изработена од материјал за мешавина од памук.Постојат различни големини НА М, Л, XL и 2 XL.It погоден е за мажи, плажа, канцеларија итн.Име На Предметот : Машка Кошула Материјал : Памучна Мешавинакарактеристики : Шарени, Меки, Дише. Боја : Светло Зелена, Темносина, Црна, Бела, Црвена. Големина : М, Л, XL, 2xlsize Детали : [Нашата Големина M] Биста : 100cm/39.4", Рамо : 44cm/17.3", Должина : 68cm/26.8", Ракав : 18cm/7.1 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 104cm/40.9", Рамо : 46cm/18.1", Должина : 69.5 cm/27.4", Ракав : 19cm/7.5 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 108cm/42.5", Рамо : 48cm/18.9", Должина : 71cm/28", Ракав : 20cm/7.9 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 112cm/44.1", Рамо : 50cm/19.7", Должина : 72.5 cm/28.5", Ракав : 21cm/8.3 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Машка Кошула како стилска кошула со едноставен дизајн, таа е со јака од типот v и чиста боја за прикажување на вашето мускулесто тело. Тоа е кошула за дишење која е погодна за употреба во летна употреба во канцеларија, патување или плажа. Машката кошула е изработена од материјал за мешавина од памук. Постојат различни големини НА М, Л, XL и 2 XL. Погоден е за мажи, плажа, канцеларија итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата