Avia Women's Plus Plus Sige Performance Healgings, Големини - 4x

Avia Women's Plus Plus Sige Performance Healgings, Големини - 4x

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Изгледајте добро и се чувствувате добро, дамите ги исполнуваат вашите нови нозе на перформансите со големина на Avia Plus Plus со големина, совршено за трчање на грешки, упатување кон салата, часови по јога или нешто помеѓу нив. Комплетен со продолжена лента за половината за додадена удобност, исто така, лентата за половината се изедначува и компресира, џебови за да ги залепите вашите лични работи, бесконечното цртеж за безбедно вклопување, триаголник на триаголник и чевли со анти-шлаг. Ние го дизајниравме ова нозе со вас на ум. Комплетирајте со моден елемент за да не мора да го компромитирате стилот за функција. Спарете го ова нозе со вашиот омилен спортски градник во Авиа, маица или худи. Достапно во големини 1x - 4x, голема разновидност на бои што треба да се изберат. Материјал : 45% полиестер/35% рециклиран полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Затворање : стајлинг за влечење; Измазнување, широка еластична лента за половината со внатрешно цртеж за бесконечност. Ockебови : Две странични џебови. Зошто ќе го сакаш тоа! Модата ја исполнува функцијата со стилски дизајн, вклопување во компресија и ткаенина за брзо сушење. Извешни хеланки за жени со плус големина од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата