Лансинох Торби За Складирање Мајчино Млеко-6oz 180ml, Броење Бонуси

Лансинох Торби За Складирање Мајчино Млеко-6oz 180ml, Броење Бонуси

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Кесите за складирање мајчино млеко на лансино се идеални за складирање, замрзнување и заштита на скапоценото мајчино млеко. Изградените супер силни, лансинох кеси доаѓаат со двојна заптивка за патент за да спречат истекување и засилени двојно запечатени странични шевови за крајна заштита. Престерилизиран за безбедно складирање плус бпа и бпс бесплатно. Лесен за употреба и заштедува време со пумпање директно во торбата. Лансинох Лабораторија Мајчино Млеко Продавница. Торба 50 + 10 Кт Бонус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата