Женски Фустани Со Кратки Ракави Пфисир Летни Секојдневни Џебови Сарафан Армија Зелена 3XL

Женски Фустани Со Кратки Ракави Пфисир Летни Секојдневни Џебови Сарафан Армија Зелена 3XL

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

8") -Должина : (39").9") -Ракав : (9.1") -Должина : (37,4"). * Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. ·Прилика : Овој Летен Фустан Е Погоден За Плажа,Забава,Одмор,Пикник,Состаноци,Свадба,Училиште И Така Натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата