Брат Вистински Innobella LC101BK Црно Мастило Кертриџ - Инк-Џет-Стандард Принос-Страници-Црна-Секој

Брат Вистински Innobella LC101BK Црно Мастило Кертриџ - Инк-Џет-Стандард Принос-Страници-Црна-Секој

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Касетата со мастило инобела е наменета за употреба со Брат DCP-J152 W, MFC-J245, MFC-J285 DW, MFC-J450 DW, MFC-J470 DW, MFC-J475 DW, MFC-J650 DW, MFC-J870 DW и MFC-J875 DW. Иннобела технологијата за мастило обезбедува долговечност на печатење, побогати бои и поостри слики. Иннобела мастилото е отпорно на бледнее и брзо во боја за да испорача висококвалитетни слики кои остануваат живописни со години. Кертриџот дава приближно 300 страници.Ова е пакет од 2 Секој 1 по секој за употреба Во Брат МФЦ-Ј285ДВ. Работи и во МФЦ-Ј470ДВ, МФЦ-Ј870ДВ и многу повеќе. Иннобела мастило за печатење долговечност, побогати бои и поостри слики. Отпорен на бледнее и брз во боја за висококвалитетни слики кои остануваат живописни со години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата