Чудо на нација Девојки со кратки ракави шифон селски фустан, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки со кратки ракави шифон селски фустан, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Елеганцијата е без напор со чудо девојки со кратки ракави од шифон селски фустан. Достапно во две цветни отпечатоци, или гроздобер розово или нежен слонова коска од бело, и во мек шифон за крцкање, овој фустан со трепет на шутница е целосно обложен со меко блокирање за целиот ден удобност со централна задната клуче за лесно облекување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Ниво на дизајн со акценти на шутница; наредени; Копче и копче на грб. Печатени девојки од селански фустан од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата