Верадек Чиста Серија Ноблтон 22 Пластична Жардиниера-Бела

Верадек Чиста Серија Ноблтон 22 Пластична Жардиниера-Бела

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Со кратка и цврста градба, Садот За Ноблетон Верадек додава шарм на внатрешните или надворешните простори како дворот, дворот или предниот трем. Надополнет со неговиот модерен изглед, Благородникот е смислено куриран имајќи ја предвид разноврсноста—претходно дупчените дренажни дупки ви овозможуваат да садите разновидно различно зеленило како што се цвеќиња, високи дрвја или грмушки без да се грижите за прекумерно наводнување. Оваа квадратна жардиниера е гордо изработена Во Канада од висококвалитетна рециклирана пластика, што ја прави отпорна на пукнатини, избледување и УВ и овозможува да издржи екстремни температури кои се движат од -20 до +120 степени. Со идеална рамнотежа на дизајнот, структурата и намената, Ноблтон совршено се спарува со секој аранжман, секоја сезона. Дренажни дупки : да. Материјал : пластика. Цврст, но лесен : лесен за движење. Флексибилен и отпорен на удари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата